środa, 11 stycznia 2017

400 lajków - KONKURS

Zaczynając pisanie tego bloga nie myślałyśmy, że ktoś poza rodziną będzie nas czytać. Okazuje się, że jest Was coraz więcej, a duża część jest z nami bardzo regularnie i aktywnie. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie i cierpliwość do naszych wywodów! W planach mamy duże udoskonalenia, a także wiele ciekawych serii, więc zostańcie z nami.


Planowałyśmy zrobić konkurs tuż po przekroczeniu 400 lajków, jednak w międzyczasie przydarzyła nam się notka o podróbach kosmetyków z Aliexpressu, która to lawinowo zwiększyła liczbę naszych czytelników. Nic to, obiecany konkurs będzie, dorzuciłyśmy jednak troszkę więcej rzeczy do planowanej nagrody ;).


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i oczywiście do wzięcia udziału!

Co zrobić by wziąć udział w naszym konkursie i wygrać wszystkie te cudowności?2. Skomentować zdjęcie z nagrodami. W komentarzu odpowiedzieć na pytanie: Która z naszych notek jest Waszą ulubioną i dlaczego?

3. Czekać na ogłoszenie wyników.

Teraz regulamin:


1. Konkurs odbywa się na facebookowym fanpage bloga Almost Paradise.

2. Mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby, które lubią nasz facebookowy fanpage. .Każdy ma tylko jeden głos!

3. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

4. Zgłoszenie następuje przez skomentowanie zdjęcia z nagrodami.

5. Zgłaszać można się od: 11.01.2017 (godzina 17:00) do 17.01.2017 (do godziny 17:00). Termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.

6. Zwycięzca  zostanie wybrany drogą losowania

7. Ogłoszenie wyników: 17.01.2017 o godzinie 20:00

8. Nagrodą jest zestaw słodkich gadżetów, maseczek płachtowych i próbek naszych ulubionych koreańskich kosmetyków. Wiemy bowiem, że w Polsce trudno jest o kawaii rzeczy. Dodatkowo dołączymy też piękną pocztówkę z Chin z pozdrowienia od nas!

9. Sponsorami tej pięknej nagrody jesteśmy my i tylko my. Nie możecie jej zamienić na ekwiwalent pieniężny, ani na naszego Dziobaka.

10. Facebook nie bierze udziału w przygotowaniu naszego konkursu i nie jest odpowiedzialny za jego przebieg ani wyniki. 

11. Zwycięzca ma obowiązek dostarczyć nam swój adres.  Wykorzystamy go do wysłania  nagrody i nie mamy zamiaru czynić z nim nic niecnego. 


Teraz tak całkiem poza konkursem zachęcamy do polubienia naszego Instagrama. Wrzucamy tam piękne zdjęcia z podróży i naszego życia codziennego, nasze liczne haule (głównie kosmetyczne), dużo dobrego jedzenia i nasze próby makijażowe. Zachęcamy Was gorąco, bo bieda.


 Życzymy powodzenia w konkursie!

3 komentarze:

 1. O jestem jak pierwsza.
  1. Lubię jako Klaudia Błaszkiewicz.
  2. Jeśli mam być szczera to moją ulubioną notką jest post o kosmetykach z aliexpress. W końcu jakiś głos rozsądku w tej sprawie! Już nie mogłam czytać na fb-ukowych grupach, innych blogach i forach o wspaniałych właściwośiach szminki Mac za 1$ czy kremy koreańskie za 2$. Masakra, czy ludzie nie zdają sobie sprawy, że tam może byc wszystko.

  No to tyle o zadaniach konkursowych. Życzę wszystkim powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim ulubionym postem podobnie jak Klaudii jest ten o kosmetykach z Aliexpress, szczerze powiedziawszy przeraziłam sie czytajac go, naszczescie nigdy mi nie przyszło na myśl cokolwiek kupować z Ali, jednakze gdy widzę filmiki znanych youtuberek, testujących kosmetyki właśnie z Ali to jestem przerazona... mam nadzieję jedynie, że jak najwiecej osób przeczytało waszą notke i nie skuszą się na zakupy od niesprawdzonych sprzedawców z Chin, a tak poza tym to właśnie od tego wpisu zaczęłam dokładniej śledzić wasz blog :)
  Polubiona strona przez https://web.facebook.com/karolina.ptaszek.96

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim ulubionym postem podobnie jak Klaudii jest ten o kosmetykach z Aliexpress, szczerze powiedziawszy przeraziłam sie czytajac go, naszczescie nigdy mi nie przyszło na myśl cokolwiek kupować z Ali, jednakze gdy widzę filmiki znanych youtuberek, testujących kosmetyki właśnie z Ali to jestem przerazona... mam nadzieję jedynie, że jak najwiecej osób przeczytało waszą notke i nie skuszą się na zakupy od niesprawdzonych sprzedawców z Chin, a tak poza tym to właśnie od tego wpisu zaczęłam dokładniej śledzić wasz blog :)
  Polubiona strona przez https://web.facebook.com/karolina.ptaszek.96

  OdpowiedzUsuń