Współpraca

Jeśli interesuje Cię reklama na naszym blogu, zapraszamy do kontaktu drogą mailową:
Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy, zarówno stałej, jak i jednorazowej.

Na naszym blogu szczególną uwagę zwracamy na szczerość i uczciwość, w skrócie piszemy, jak jest :). Prowadzimy bloga od 2013 roku, a od dwóch lat nowe wpisy pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu, dzięki czemu zyskałyśmy grono stałych czytelników.

Główna tematyka, jaką się zajmujemy to Chiny oraz Azja Wschodnia i Południowo - Wschodnia, podróże (Polska, Europa, Azja, odwiedziłyśmy około 30 krajów), kosmetyki azjatyckie i naturalne oraz odrobina mody alternatywnej i lifestyle. W związku z tym, najlepiej czułybyśmy się podczas testowania kosmetyków azjatyckich oraz naturalnych, atrakcji turystycznych, regionów lub miejsc noclegowych, odzieży alternatywnej, książek o tematyce azjatyckiej.

Zależy nam, by opine, które wystawimy testowanym produktom były szczere i rzetelne. Nasi czytelnicy cenią nasz blog właśnie za szczerość, więc nie chcemy zawieść ich zaufania. Nie współpracujemy z firmami wymuszającymi pozytywne recenzje, nie testujemy także próbek produktów.

Pracujemy również jako copywriterki i chętnie podejmiemy się pisania artykułów na Twojego bloga lub portal o tematyce podróżniczej, kosmetycznej lub modowej.

Nasz najpopularniejszy post na blogu ma obecnie ponad 75 tysięcy wyświetleń i dotyczy niebezpieczeństwa związanego z używaniem kosmetyków z Aliexpress oraz podróbek kosmetyków. 


Formy współpracy  

  • Posty sponsorowane na blogu/Instagramie/Facebooku
  • Testowanie produktów
  • Konkursy dla czytelników
  • Recenzje 
  • Wyjazdy sponsorowane
  • Relacje z wydarzeń
  • Inne - jesteśmy otwarte na ciekawe propozycje i lubimy nieszablonowe pomysły

Statystyki z maja 2017


Statystyki z sierpnia 2017Dane demograficzne

Naszymi czytelnikami są w większości kobiety w wieku 18 - 34 lata
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza